Realizacje

Nieco inaczej

Dział ten wygląda inaczej z bardzo prostej przyczyny - pracujemy z social media i na social media, trudno byłoby zatem publikować setki postów w tym właśnie dziale. I z naszego punktu widzenia miałoby to znikomy sens. Wszelkie nasze działania możesz natomiast na bieżąco śledzić w wybranych kanałach Social Media.

Na naszym facebookowym profilu znajdziesz wszelkie inspiracje, które mogą Ci posłużyć do budowania własnego wizerunku. Znajdziesz tu zarówno nasze realizacje, jak i kreacje najlepszych twórców z branży, które zachwyciły nas swoją pomysłowością oraz warsztatem, a także będziesz miał możliwość zapoznania się z ciekawymi artykułami, które mogą Ci pomóc w zrozumieniu działań w świecie reklamy oraz rządzących nimi prawidłowości. Będziesz również mieć okazję, aby poznać nasze indywidualne podejście i punkt widzenia oraz wszelkie publikacje, które sukcesywnie ukazywać się będą za pośrednictwem naszego bloga.

Instagram – w trakcie realizacji swoich zleceń zwyczajowo już nie poświęcamy zbyt wiele czasu na informowanie czy udowadnianie innym, co robimy i że jesteśmy w tym dobrzy. Po prostu – przede wszystkim robimy to, co do nas należy i na tym przede wszystkim koncentrujemy swą uwagę. Ale… jeśli jesteś ciekaw, co w rather.pl piszczy i jakie są nasze najnowsze realizacje, zajrzyj na naszego Instagrama – relacji day by day raczej tu nie uświadczysz, ale co jakiś czas nadrabiamy zaległości, choćby po to, żeby pokazać, że nadmiar obowiązków jeszcze nas nie wykończył ;) Znajdziesz tu nie tylko wykonywane w trakcie realizacji fotografie, ale i nasze stale powiększające się portfolio.

bswork
www.bswork.pl
Parisse
www.parisse.pl
Genlabtech
www.genlabtech.pl
serwisman
www.serwis-man.com.pl
inox-styl
www.inox-styl.pl
suntechsystems
www.suntechsystems.pl
proflink
www.proflink.pl
onedaymovie
www.onedaymovie.eu
kierunekpodkarpacie
www.kierunekpodkarpacie.pl
gpack
www.gpack.pl
almet
www.almet.biz
theaviators
www.theaviators.pl

Jakie realizacje najczęściej uskuteczniamy?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu.